Aktualności

 • Pozycjonowanie i optymalizacja 2012-08-03 11:53:18

  Na pozycjonowanie strony internetowej składa się kilka elementów. Jak cię widzą tak cię piszą, czyli najlepiej zacząć od contentu, a mówiąc po polsku zawartości strony. Należy dokładnie opisać wszystkie tematy na stronie, które mają być przecież wyczerpującym źródłem informacji o naszych usługach i produktach. Nikt nie zna lepiej branży w której działamy dlatego to my powinniśmy napisać teksty na stronę będącą wizytówką naszej firmy w Internecie.

  Możemy wynająć copywritera, który zrobi to za nas ale i tak warto wprowadzić samemu ostateczne poprawki. W pisaniu tekstów na stronę www, ważna jest ilość tekstu. Zdawkowe dwu zdaniowe hasła można sobie od razu odpuścić, wyszukiwarka przeleci przez nie jak kondor nad kanionem i tyle.
  W trakcie wrzucania tekstów na stronę konieczna jest jej optymalizacja pod kątem keywords czyli słów kluczowych. Musimy sobie wyobrazić, zgadnąć cóż takiego, jakie frazy internauci będą wpisywać w wyszukiwarkę aby znaleźć nasz produkt. Naszym celem jest wspiąć się w wynikach tego wyszukiwania z naszą stroną jak najwyżej. Internauci szukając gwoździ nie ograniczają się tylko do tej jednej frazy bo już wiedzą, że kiedy ostatnio wpisywali reklama, ich oczom jako pierwszy wynik pokazał się artykuł z Wikipedii. Dlatego będą poszerzać frazę dopisując do słowa reklama, na przykład słowo internetowa.
   

  Czytaj dalej